ETNO Wyspa - Aktywne Centrum Szlaku Rzemiosła


1. Tutaj poznacie dawne czasy, weźmiecie udział w warsztatach robienia lalek motanek, słomkarskich, bibułczarskich, wypieku podpłomyków, dawnych zabaw i wielu innych.

2. Znajdziecie się w największym prywatnym skansenie w Małopolsce który można zwiedzać z miejscowym przewodnikiem. Możecie wybrać zwiedzanie aktywne z zadaniami, animacjami, nagrodami w trakcie zwiedzania.

3. Miejsce to jest idealne, dla wycieczek z Krakowa, dojedziecie tutaj w 1 godz. 15 min. Blisko jest tutaj również z Brzeska, Bochni, Nowego Sącza, Tarnowa, a z Limanowej to już zupełnie bliziutko.

4. Do doskonałe miejsce na trasie w Pieniny, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Wyspowy, Pogórze Rożnowskie, Pogórze Wiśnickie. To zależy z której strony jedziecie.

5. Warto uczestniczyć w wydarzeń cyklicznych jak Przędzenie w rodzinnym skansenie, Otwartych Warsztatach na Szlaku Rzemiosła.W czasie warsztatów pieczenia podpłomyków

Tworzymy to miejsce wspólnie:

Anna Migut-Ciuba – Fundacja Od Kultury w Krakowie,
Barbara, Krzysztof, Grzesiek Jędrzejek – Skansen i Zagroda na Jędrzejkówce w Laskowej,
Piotr Firlej – Przewodnik-Animator, Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości w Tuchowie.

Miejsce to tworzymy z twórcami, rzemieślnikami z dużą wiedzą o tradycjach, zwyczajach, rzemiośle i dawnych czasach. Z tymi dla których wielką pasją jest dzielenie się wiedzą w ciekawy, angażujący, aktywny, animujący sposób!

www.etnowyspa.pl
aktywnezwiedzanie@gmail.com
tel. 733-731-725

Logo Szlak Rzemiosła