Telefon

Przewodnik Animator

Cena
zwiedzania
 

Cena zwiedzania:

  • Czas zwiedzania: 2 godz. Usługa przewodnika-animatora: 250 zł + 30 zł od os., rez. Skamieniałe Miasto od Grunwaldu do Pustelni lub polany widokowej.
  • Czas zwiedzania: 3 godz. Usługa przewodnika-animatora: 250 zł + 40 zł od os., rez. Skamieniałe Miasto od Grunwaldu lub/i Czarownicy do Skałki z krzyżem. Możliwość zakończenia w Parku Zdrojowym.

*Do ceny usługi przewodnika-animatora należy doliczyć bilet wstępu do rezerwatu Skamieniałe Miasto (5 zł ulgowy, 7 zł normalny) i parking (autokar może odjechać na bezpłatny parking przy PKP Bogoniowice-Ciężkowice). Faktury przesyłamy mailem po realizacji wycieczki. W innym przypadku prosimy o wcześniejszą informację.

Opinie o wycieczkach

{

Wycieczkowo.eu

„Skamieniałe Miasto bardzo ciekawe miejsce godne polecenia. Przewodnik Piotr Firlej niesamowity człowiek z pasją, wiedzą i poczuciem humoru. Wycieczkowo.eu dopiero odkryło to miejsce, ale teraz będziemy chętnie przyjeżdżać. Jeszcze dodam, że pierniki Ciężkowickie są pyszne i następnym razem proszę zamówić więcej dla mojej grupy. Pozdrawiam i do zobaczenia 23 maja”

{

Bernadetta Cyron

„Wycieczka mega zorganizowana, towarzystwo super, przewodnik „Piotruś Pan” wesoły z ogrom wiedzą, widać że lubi swoja prace. Polecam „Wycieczkowo eu” z całego serca.”

{

Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej

Wycieczka z animatorem jest bardziej interesująca dla dzieci, gdyż nie tylko zwiedzają, ale również muszą wykonywać różne zadania. Bardzo ekspresyjne prowadzenie grupy, bardzo zorganizowana konkretna osoba przewodniczki.