Telefon

Przewodnik Animator

Informacje
praktyczne

 

Informacje praktyczne:

  • Oprowadzanie odbywa się w grupach do 25 os. (preferowana ilość w grupie 15-25 os.)  Dzięki oprowadzaniu mniejszych grup, współpraca między przewodnikiem a uczestnikami jest bardziej angażująca i efektywniejsza. Większe grupy dzielimy są na dwóch przewodników-animatorów
  • Prosimy o gotowość do zwiedzania 10 min. przed rozpoczęciem wycieczki
  • Toalety znajdują się w Barze pod Grunwaldem (dla kupujących np. pocztówki bezpłatnie) lub toi toi (bezpłatnie)
  • Miejsce rozpoczęcia wycieczki: parking główny przy wejściu do rezerwatu

Opinie o wycieczkach

{

Wycieczkowo.eu

„Skamieniałe Miasto bardzo ciekawe miejsce godne polecenia. Przewodnik Piotr Firlej niesamowity człowiek z pasją, wiedzą i poczuciem humoru. Wycieczkowo.eu dopiero odkryło to miejsce, ale teraz będziemy chętnie przyjeżdżać. Jeszcze dodam, że pierniki Ciężkowickie są pyszne i następnym razem proszę zamówić więcej dla mojej grupy. Pozdrawiam i do zobaczenia 23 maja”

{

Bernadetta Cyron

„Wycieczka mega zorganizowana, towarzystwo super, przewodnik „Piotruś Pan” wesoły z ogrom wiedzą, widać że lubi swoja prace. Polecam „Wycieczkowo eu” z całego serca.”

{

Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej

Wycieczka z animatorem jest bardziej interesująca dla dzieci, gdyż nie tylko zwiedzają, ale również muszą wykonywać różne zadania. Bardzo ekspresyjne prowadzenie grupy, bardzo zorganizowana konkretna osoba przewodniczki.