Telefon

Przewodnik Animator

 

Kim jest Przewodnik Animator?

Przewodnik-Animator to osoba specjalizująca się w zaangażowanym oprowadzaniu turystów, wydobywająca z grupy potencjał, zainteresowanie, pasję, pobudzająca do działania, uwalniająca w grupie energię. Posiada narzędzia, umiejętności aby robić to skutecznie. W czasie oprowadzania stosuje animacje m.in. słowem, dźwiękiem, grywalizację, fabularyzację. Piotr Firlej

Usługi Przewodnika-Animatora w Skamieniałym Mieście dla grup:

Rezerwacja wycieczek

Aktywne Zwiedzanie

Cena zwiedzania

Informacje praktyczne

Animacje – opcje wycieczek

Kim jest Przewodnik Animator

Zarezerwuj wycieczkę

Wycieczka może być inspiracją, pasją, przygodą. Dlaczego warto wybrać przewodnika-animatora? Chcemy, aby wycieczki dostarczały po równo wiedzę, radość i inspirację, wierzymy i wiemy, że to się dzieje!

Terminy

Prowadzimy aktywne wycieczki od maja do października.

Rezerwacja terminu wycieczki

Opinie o wycieczkach

{

Wycieczkowo.eu

„Skamieniałe Miasto bardzo ciekawe miejsce godne polecenia. Przewodnik Piotr Firlej niesamowity człowiek z pasją, wiedzą i poczuciem humoru. Wycieczkowo.eu dopiero odkryło to miejsce, ale teraz będziemy chętnie przyjeżdżać. Jeszcze dodam, że pierniki Ciężkowickie są pyszne i następnym razem proszę zamówić więcej dla mojej grupy. Pozdrawiam i do zobaczenia 23 maja”

{

Bernadetta Cyron

„Wycieczka mega zorganizowana, towarzystwo super, przewodnik „Piotruś Pan” wesoły z ogrom wiedzą, widać że lubi swoja prace. Polecam „Wycieczkowo eu” z całego serca.”

{

Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej

Wycieczka z animatorem jest bardziej interesująca dla dzieci, gdyż nie tylko zwiedzają, ale również muszą wykonywać różne zadania. Bardzo ekspresyjne prowadzenie grupy, bardzo zorganizowana konkretna osoba przewodniczki.